košík je prázdnýE-SHOP UPÍNEK

    

 

 

O společnosti

 

Historie  společnosti  spadá do  devadesátých  let,  kdy  postupně prošla  několika  organizačními  a  majetkovými změnami a současnou podobu má od roku 2001.  Je  ryze  soukromou  a  rodinnou  společností,  která svou činnost zahájila bez vlastního majetku s 15-ti zaměstnanci. Nyní  působí  ve  třech  provozovnách  -  Nový  Hrozenkov,  Halenkov a  Huslenky a zaměstnává cca  300 zaměstnanců. 

Máme také svůj vlastní výrobní program upínací techniky, který nám kromě vlastního prodeje umožňuje flexibilitu a rychlost v oblasti vlastní  technologické  přípravy  výroby,  kdy  si  sami  vyrábíme  přípravky  pro  hladký  průběh  výroby  technologicky  náročných  dílů. Hlavním cílem je neustále upevňovat a rozšiřovat postavení naší společnosti ve střední Evropě, pronikat do nejnáročnějších odvětví strojírenského průmyslu a nadále pokračovat ve strategii naší společnosti, tj. zajišťovat pro naše odběratele dodávky  technologicky nejnáročnější  výroby  dle  jejich  požadavků,  kde  můžeme  v  plné  míře  uplatnit    spojení  vysoce  špičkové  technologie  se  zručností a strojírenským umem našich zaměstnanců.

Strategie společnosti je založena na dobré úrovni dlouhodobé spolupráce s několika předními obchodními partnery v tuzemsku i zahraničí. Dlouhodobým  cílem  společnosti  je  vybudovat  silný  a  především  stabilní  podnik,  udržet  a  rozšířit  své  působení  na  tuzemských i zahraničních trzích a především upevňovat svou pozici na mezinárodní úrovni.

Předmětem činnosti je zakázková výroba na základě dodané výkresové dokumentace v těch nejnáročnějších technických a technologických požadavcích evropského i světového trhu. Jsme výrobci  těchto  dílů  pro  společnosti  orientující  se  na  výrobu  stavebních  strojů,  komponentů  pro  výrobu energetických  zařízení,  komponentů  pro  vysokozdvižné  manipulační  a  silniční  mechanismy,  díly  pro  energetický průmysl  a  zemědělské  stroje,  díly  pro  elektromotory,  ropný  a  plynárenský  těžební  průmysl  apod.  Naší  devizou  je,  díky širokému  spektru  technologického  vybavení,  zajištění  kompletní  dodávky  od  jednoduchých  dílů  až  po  složité  obráběné konstrukční celky, včetně jejich povrchové úpravy a montáže.

 
 
 

Obchodní podmínky | Dotazník spokojenosti

© Copyright 2017 ZAMET, spol. s r.o.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu ZAMET, spol. s r.o. zakázáno.