Precizní službyjsou samozřejmostí

Precizní služby
jsou samozřejmostí

Konstrukční práce a montáže zařízení dle požadavků zákazníka jsou námi nabízené návazné služby

Myš Šipky

Konstrukční práce

Konstruktéři při své práci používají osvědčený licencovaný CAD software Autodesk Inventor 2024. Jde o uznávaný a profesionální program, ve kterém lze vytvořit vysoce kvalitní a přesné konstrukční návrhy jednotlivých součástí a sestav. Software je používán odborníky v řadě průmyslových odvětví.

Naše konstrukční oddělení bez problémů vytváří a zpracovává 2D technickou dokumentaci, 3D modely nám umožňují pružně reagovat na případné změny v zadání. Výsledná technická dokumentace splňuje technické standardy a zaručuje tak našim klientům širokou a jednoduchou aplikovatelnost.

Pro potřeby výroby jsme schopni navrhnout a vyrobit vlastní přípravky a nástroje.  

Náš tým zkušených odborníků je připraven stát se vaším kreativním partnerem a společně s vámi řešit výrobní problémy v oblasti vysoce precizní strojírenské výroby. Vaše vize jsou naší výzvou – pojďte s námi proměnit nápady v realitu. Navrhujeme a vytváříme za pomoci moderních technologií. 

Softwarové vybavení:

  • Autodesk Inventor 2024
  • AutoCAD 2024

Montáž

V současnosti pro zahraniční odběratele realizujeme také konečnou montáž různých zařízení dle jejich specifických požadavků.
Zaškolení pracovníci smontují celé zařízení do finální podoby včetně měření, kontroly, balení a expedice. Samozřejmou součástí celé montáže je také kompletace menších komponent a dílů.

V průběhu montáže zařízení jde především o dodržování technologických postupů, koordinaci celého procesu a pečlivost provedení. Celá montáž obnáší na desítky úkonů ve stanoveném pořadí. Sestavení končí zkušebním provozem a vystavením protokolu o provedeném měření a funkčnosti.

Napište nám

times
Logo ZAMET times

Máme nový stroj!

🔊 Investovali jsme do nového stroje. 

BRUSKA CNC S41 - univerzální bruska na kulato. Disponuje délkou mezi hroty 1000/1600mm a výškou hrotů 225/275mm. na stroji je možné brousit obrobky do váhy 250 kg.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.