nákupní košík

celková hodnota:
0 Kč bez DPH

 

ZAMET, spol. s r.o. - rychloupínky, upínací technika, kovovýroba, zpracování plechu, pálení laserem, CNC obrábění, svařování, lakování, kovoobrábění Zlín

Brzy budeme spouštět nový responzivní web zamet.cz

 

Firma ZAMET, spol. s r.o. byla založena v roce 1994. Předmětem její činnosti je kovovýroba se zaměřením na zpracování plechu, výrobu plechových dílů a jejich sestav, provedení povrchové úpravy a montáže, dále pak obrábění a výroba upínací techniky.

 

Naším cílem je dodávat zákazníkům výrobky v takové podobě a kvalitě, aby s dodanými díly či sestavami nemuseli provádět žádné další technologické operace.

 

Pro tyto činnosti jsme vybaveni technologickým zařízením na špičkové úrovni, lasery a ohraňovacími lisy od firmy TRUMPF, třemi svařovacími roboty CLOOS Romat 350 a klasickými svářecími technologiemi MIG/MAG a TIG.

 

V roce 2005 byla ve firmě ZAMET, spol. s r.o. zřízena nová pobočka, zabývající se obráběním. Je vybavena širokým sortimentem obráběcích strojů, např.:

 

» CNC vertikální obráběcí centrum MCFV 1260

» CNC vertikální obráběcí centrum AXA

» CNC horizontální centrum FQH 50

» CNC soustruhy SPR 63, SPRY 40, SPRY 16, EBOSA 40, EMCO TURN

» a dále jednovřetennými automaty a klasickými soustruhy a frézkami

 

V roce 2003 získala naše firma certifikát systému managementu kvality (od roku 2009 dle ČSN EN ISO 9001:2009).

V roce 2007 získala naše firma certifikát systému enviromentálního managementu dle normy ČSN EN ISO 14001:2005.

V roce 2012 získala naše firma certifikát systému managementu kvality Tavného svařování kovových materiálů - vyšší požadavky na jakost při svařování dle ČSN EN ISO 3834-2:2006.

 

UPÍNKY


Rychloupínky jsou výrobky umožňující rychlé, přesné a bezpečné upínání součástí. Pomocí těchto upínek lze jednoduše řešit problematiku upínání při svařování, lepení, montáži, nýtování, při obrábění na frézkách, vrtačkách apod..

 

Předností rychloupínek je vysoká rychlost upnutí a dosažení vysoké upínací síly při současném minimálním vynaložení síly pracovníka. Všechny typy rychloupínek jsou opatřeny antikorozní povrchovou úpravou všech dílů zinkováním a olejivzdornou, plastovou, ergonomicky tvarovanou rukojetí.

 

 

Fotogalerie

 
Zamet spol. s r.o.
Zamet spol. s r.o.
 

© Copyright 2011 ZAMET, spol. s r.o.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu ZAMET, spol. s r.o. zakázáno.

 
Obchodní podmínky |  Další odkazy